با توجه به تقاضای بالا برای شرکت در آزمون های زبان خصوصاً تافل اینترنتی، داوطلبان با مشکل کمبود جا و پر بودن سنترهای آزمون در تاریخ های مورد نظرشان مواجه شده اند. تیم شریف ویزا با توجه به سابقه چندین ساله در ثبت نام آزمون های زبان، اعتقاد دارد که در هر زمانی امکان ثبت نام داوطلبین وجود دارد. علت این امر، جابجایی ها و کنسلی های مختلف توسط داوطلبین ثبت نام شده است. همچنین همواره تاریخ ها و سنترهای جدید به تاریخ های موجود اضافه می گردد.
با توجه به آنلاین بودن مستمر تیم شریف ویزا در سایت ets، ما می توانیم جاهای خالی را برای شما پیدا کنیم و ثبت نامتان را در تاریخ و سنتری که هم اکنون پر است انجام دهیم. کافی است تنها با پرداخت معادل ریالی ۶$ رزرو ثبت نام آزمون مورد نظر خود را سفارش دهید.

مراکز مهم برگزاری آزمون تافل در تهران شامل: سازمان سنجش آموزش کشور، مجتمع آموزشی امیربهادر، موسسه فرهنگی علامه سخن و معرفت می باشد. البته در تعداد دیگری از شهرهای ایران چون اصفهان، زنجان، آمل، شیراز و …. آزمون تافل برگزار می شود. برای اطلاع از زمان ها و مکان های آزمون تافل اینترنتی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

این محتوا فقط برای اعضا. شما باید وارد شوید برای مشاهده این محتوا.

در صورتی که سنتر مورد نظر شما باز است، شما از طریق این لینک میتوانید به طور آنی و ۲۴ ساعت شبانه روز،  سفارش ثبت نام تافل را ثبت نمایید. تنها به کارت شتاب نیاز دارید. لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.

این محتوا فقط برای اعضا. شما باید وارد شوید برای مشاهده این محتوا.

راهنمای ثبت نام آزمون تافل از سیستم شریف ویزا ۲۴

دریافت فایل راهنما