وب سرویس شریف ویزا ۲۴ با هدف رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداخت های الکترونیک دانشجویان در فرآیند اپلای برای تحصیل در خارج از کشور، راه اندازی شده تا در کوتاهترین زمان و با کمترین مبلغ کارمزد، نیاز دانشجویان عزیز را از طریق پرداخت با کارت­های اعتباری ویزا و مستر کارت برطرف نماید.

شریف ویزا ۲۴ به عنوان سامانه هوشمند پرداخت آنی آنلاین، امکان ثبت نام مستقیم و بدون واسطه در آزمونهای تافل iBT و GRE و همچنین ریپورت نمره های این دو آزمون را فراهم آورده است. با وجود این سامانه، شما هیچ نیازی به ووچر، ویزا کارت یا مستر کارت، پی پال و هیچ واسطه پرداختی نخواهید داشت. تنها چیزی که لازم دارید یک کارت عضو شبکه شتاب و رمز دوم خواهد بود. ثبت نام و ریپورت نمرات به صورت آنی و در همان لحظه انجام می شود و رسیدها برای شما توسط ETS و … ارسال خواهد شد. برای استفاده از سیستم از لینک زیر استفاده کنید.

قوانین و مقررات ما

من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با شریف ویزا مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت شریف ویزا، صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات شریف ویزا تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه خرید و فروش موجودی سایت شریف ویزا موضوعیت نداشته و در صورتی که در هر مرحله ای، شریف ویزا متوجه این موضوع گردد، فرآیند انجام سفارش متوقف شده و مبالغ پرداختی من، مطابق قوانین استرداد، فقط به صاحب اکانت برگردانده می شود. همچنین اعتبار موجودی من در شریف ویزا ۲۴، از تاریخ واریز مبلغ، ۲ سال می باشد و پس از آن، تنها می توانم مبلغ ریالی پرداختی خود را استرداد کنم. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با شریف ویزا داشته باشد را از خود سلب می نمایم.

در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط شریف ویزا. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با شریف ویزا داشته باشد را از خود سلب می نمایم.

در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی شریف ویزا ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد وجه برای مبلغ ۲۰۰ دلار یا کمتر از آن، و ۱۰ دلار به صورت ثابت در مبالغ بالای ۲۰۰ دلار برای کارمزد ریفاند، و به قیمت روز دلار سایت در زمان ارسال ریفاند (به عنوان مثال، در سایت ets در بخش view orders و در قسمت پایین صفحه هر سفارش، تاریخ ریفاند، ذکر می گردد)، به حساب من واریز می شود. ضمناً در صورتی که سایت شریف ویزا اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام شریف ویزا بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می نمایم. اگر پس از اعلام من به موسسه شریف ویزا مبنی بر ریفاند شدن مبلغی به کارت های ارزی شریف ویزا، این موسسه به اطلاع من برساند که آن مبلغ ریفاند نشده است، من این موضوع را بدون هیچ گونه اعتراضی می پذیرم. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می پذیرم که شریف ویزا مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم.
در صورتی که پرداخت من مشمول هر گونه ریفاند شود، از زمان ثبت سفارش حداکثر مدت زمان سه ماه خواهم داشت تا نسبت به تعیین وضعیت ریفاند خود اقدام نمایم. در صورتی که به هر دلیلی ظرف مدت سه ماه پس از ثبت سفارش اولیه، درخواست ریفاند خود را از طریق مرکز پشتیبانی در وب سایت ثبت ننمایم یا ریفاند در خواست شده را پیگیری نکنم، مسئولیت بروز هر گونه مشکل در تایید و یا بازپرداخت مبلغ ریفاند شده، بر عهده اینجانب بوده و موسسه شریف ویزا هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید و بازگشت مبلغ ریفاند شده نخواهد داشت.
درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد شریف ویزا یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط شریف ویزا ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط شریف ویزا به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.

با افزایش موجودی حساب خود، قبول می کنم که تنها از این موجودی، برای خدمات وب سایت sharifvisa24.com شامل ثبت نام تافل و جی آر ای ، تغییر تافل و جی آر ای، ریپورت نمره تافل و جی آر ای و پرداخت هزینه پست، می توانم استفاده نمایم. در صورت درخواست انتقال موجودی به sharifvisa.ir، تنها مبلغ واریز ریالی شما انتقال پیدا می‌کند.