وب سرویس شریف ویزا ۲۴ با هدف رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداخت های الکترونیک دانشجویان در فرآیند اپلای برای تحصیل در خارج از کشور، راه اندازی شده تا در کوتاهترین زمان و با کمترین مبلغ کارمزد، نیاز دانشجویان عزیز را از طریق پرداخت با کارت­های اعتباری ویزا و مستر کارت برطرف نماید.

شریف ویزا ۲۴ به عنوان سامانه هوشمند پرداخت آنی آنلاین، امکان ثبت نام مستقیم و بدون واسطه در آزمونهای تافل iBT و GRE و همچنین ریپورت نمره های این دو آزمون را فراهم آورده است. با وجود این سامانه، شما هیچ نیازی به ووچر، ویزا کارت یا مستر کارت، پی پال و هیچ واسطه پرداختی نخواهید داشت. تنها چیزی که لازم دارید یک کارت عضو شبکه شتاب و رمز دوم خواهد بود. ثبت نام و ریپورت نمرات به صورت آنی و در همان لحظه انجام می شود و رسیدها برای شما توسط ETS و … ارسال خواهد شد. برای استفاده از سیستم از لینک زیر استفاده کنید.

مسئول این واحد اقتصادی آقای حسام الدین راضی اردکانی هستند.

قوانین و مقررات ما

من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با شریف ویزا مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت شریف ویزا، صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات شریف ویزا تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است.

در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط شریف ویزا. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با شریف ویزا داشته باشد را از خود سلب می نمایم.

با افزایش موجودی حساب خود، قبول می کنم که تنها از این موجودی، برای خدمات وب سایت sharifvisa24.com شامل ثبت نام تافل و جی آر ای ، تغییر تافل و جی آر ای، ریپورت نمره تافل و جی آر ای و پرداخت هزینه پست، می توانم استفاده نمایم. در صورت درخواست انتقال موجودی به sharifvisa.ir، تنها مبلغ واریز ریالی شما انتقال پیدا می‌کند.