راهنمای گزارش (ریپورت) نمره امتحان تافل از سیستم شریف ویزا ۲۴

دریافت فایل راهنما

شما تا ۱۰ شب قبل از آزمون تافل می توانید تا ۴ دانشگاه برای ریپورت رایگان نمرات، به صورت آنلاین در اکانت کاربری تافلاضافه نمایید. اما برای گزارش اضافی نمرات تافل که پس از این تاریخ انتخاب می شوند بایستی مبلغ ۱۹ دلار امریکا به ازاء هر دانشگاه پرداخت نمایید. گزارش رسمی نمرات تافل iBT شما تقریبا ۱۳ روز پس از آزمون به دانشگاه های مورد نظر فرستاده می شوند. معمولا ارسال پستی بین ۷ تا ۱۰ روز در امریکا به طول می انجامد. در مورد ریپورت اضافی نمرات تافل iBT، پس از پرداخت هزینه ۱۹ دلار بین ۴ تا ۷ روز کاری نمرات شما به دانشگاه مورد نظر ارسال می گردد.

شما از طریق دکمه انتهای این صفحه میتوانید به طور آنی و ۲۴ ساعت شبانه روز،  سفارش ارسال نمره آزمون تافل  به دانشگاه ها را ثبت نمایید. تنها به کارت شتاب نیاز دارید. لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.

لطفاً پیش از شروع فرآیند گزارش نمره، از کافی بودن موجودی دلاری خود اطمینان حاصل کنید و به نکات زیر نیز توجه نمایید:

۱. در طول فرآیند ریپورت نمره از کلیدهای Back و Refresh استفاده نفرمایید. همچنین بر روی سایر لینک های موجود در صفحه کلیک نکنید و تنها فرآیند ریپورت نمره را انجام دهید.

۲. در صورت نیاز به بازگشت و یا برخورد به هرگونه پیغام خطا، پنجره مرورگر را ببندید، دوباره وارد همین صفحه شده و فرآیند ریپورت نمره را از نو آغاز کنید.

۳. کل مدت زمان فرآیند گزارش نمره حداکثر ۱۵ دقیقه می باشد. پس از گذشت این زمان با پیام خطا روبرو شده و باید دوباره وارد همین صفحه شده و فرآیند ریپورت نمره را از نو آغاز کنید.

۴. توصیه می شود به جای انتخاب یک دانشگاه برای ریپورت نمره تافل، چند دانشگاه را جهت ریپورت انتخاب کرده و در یک تراکنش نمره خود را برای چندین دانشگاه ارسال فرمایید. بدین ترتیب ضمن این که ما را در ارائه بهتر این خدمات یاری می نمایید، زمان کمتری را نیز برای هر ریپورت صرف می کنید. از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

۵. از آنجا که در این روش، تمامی مراحل پرداخت توسط کاربر انجام می شود، مسئولیت هرگونه اشتباه کاربری بر عهده کاربر می باشد و مجموعه ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

۶. لطفا توجه فرمایید پسورد انتخابی شما در سایت ets.org باید تنها شامل حرف و عدد باشد و از کاراکتر های غیر، استفاده نشود؛ در غیر اینصورت در هنگام اتصال به سایت ets.org، با خطای نادرست بودن پسوورد، مواجه می شوید.

اگر در sharifvisa24 موجودی دارید، اطلاعات سفارش خود (نام کاربری ets، رمز ورود ets، تاریخ امتحان موردنظر، کد دانشگاه، نام دانشگاه و اگر دپارتمان نیاز است، کد دپارتمان و نام دپارتمان) را به ایمیل order@sharifvisa.ir ایمیل کنید تا بلافاصله ریپورت نمره شما انجام شود.
به علت تغییرات سایت تافل، موقتا برای سفارشات تافل از SharifVisa.ir شریف ویزا سفارش خود را ثبت کنید.